Liitu NETFITiga

Ei ole MyFitnessi liige

NETFIT pakett võimaldab Sulle ligipääsu kõigile NETFIT online treeningutele. Treeningud Sulle sobival ajal ja kohas. 24/7 ligipääs videotreeningutele. Tasuta prooviperiood 14 päeva.

9.95 € / kuu

AKTIVEERI PAKETT

Olen MyFitnessi liige

NETFIT pakett on hetkel TASUTA neile MyFitnessi liikmetele, kes tasuvad igakuist tavapaketi tasu ning saavad klubides treenida. Kui oled treeningpuhkusel, siis aktiveeri pakett hinnaga 9.95 kuus MyFitnessi iseteeninduses. Videote vaatamiseks oma MyFitnessi iseteeninduse paroolidega.

VAATA SIIT

Lisapaketid

 • Noortepakett

  NETFIT Noortepakett võimaldab Sul ligipääsu spetsiaalselt koolinoortele loodud online treeningutele ning lisaks 20-le eestikeelsele ja viiele venekeelsele NETFIT online treeningule.

  Paketti saad kasutada 7 päeva TASUTA, peale seda rakendub kuutasu 4,95 eurot. Koolinoortele ja õpetajatele on pakett spetsiaalse sooduskoodi alusel tasuta. Sooduskoodi saamiseks saada e-mail netfit@netfit.ee.

  Paketis olevad koolinoortele loodud treeningud on koostatud MyFitnessi ja Eesti Koolispordi Liidu poolt koostöös Eesti koolide kehalise kasvatuse õpetajatega.

  Loe noortepaketist lähemalt.

  Vali pakett 4.95 € / kuu

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?