Korduma kippuvad küsimused

Muude küsimuste korral kirjuta netfit@netfit.ee. NETFIT tehniline tugi töötab E-R kell 9.00 – 17.00.

 

NETFIT on online treeningute keskkond, mis pakub võimalust treenida ka klubist väljaspool MyFitnessi professionaalsete treenerite juhendamisel.
Siit leiad suure valiku MyFitnessi videotreeninguid erinevates stiilides – Strength, Cardio, Body and Mind ja palju muud.
Lisaks on tunniplaanis iganädalaselt ka LIVE treeningud!

Keskkonnas saad mugavalt filtreerida treeninguid stiili, treeneri, treeningu ja kasutatava treeningvahendi järgi ning kombineerida endale sobiva treeningkava ja salvestada see oma playlisti.

Mitteliikmena saad NETFIT keskkonnaga liituda, sisestades oma krediitkaardi andmed ning makstes igakuist tasu 19 € kuus (kampaaniaperioodil 03.03 – 31.05.2021 kehtib kuutasu 9,95 € kuus)

MyFitnessi liikmetel on NETFIT kasutamiseks kaks võimalust:

NETFIT pakett on hetkel TASUTA neile MyFitnessi liikmetele, kes tasuvad igakuist tavapaketi tasu ning kes endiselt saavad jätkata klubides treenimist. Sellisel juhul ei ole vaja midagi teha, lihtsalt oma MyFitnessi iseteenindusparoolidega NETFIT keskkonda sisse logida.

NETFIT pakett on erihinnaga 9,95 eurot kuus neile MyFitnessi liikmetele, kes on treeningpuhkusel. Paketi aktiveerimiseks peab MyFitnessi liige logima oma paroolidega MyFitnessi iseteeninduskeskkonda ning aktiveerima NETFIT paketi sektsioonis “minu andmed ja lepingud”. Seejärel saab samade paroolidega logida sisse NETFIT keskkonda ning treeningutes osaleda.

NETFIT keskkonda saad sisse logida oma paroolidega, mis saadeti Sulle e-mailile peale paketi ostmist.
MyFitnessi liikmena saad logida sisse oma MyFitness iseteeninduse kasutajatunnustega.

NETFIT paketil on tasuta prooviperiood 14 päeva. Juhul kui Sa prooviperioodil paketti ei katkesta, pikeneb Sinu tellimus automaatselt hinnaga 19 € kuus (kampaaniaperioodil 9,95 € kuus) ja saad mugavalt edasi treenida. MyFitnessi liikmetel prooviperioodi ei ole.

NETFIT paketi saad katkestada NETFIT keskkonnas oma konto alt, logides sisse oma NETFIT paroolidega.
MyFitnessi liige saab NETFIT paketi katkestada MyFitnessi iseteeninduses, logides sisse oma paroolidega.
Paketti saab katkestada 1 x kuus ning see lõpetatakse kuu lõpukuupäevaga.

NETFIT pakett on kuutasuga 19 € kuus (kampaaniaperioodil 03.03 – 31.05.2021 kehtib kuutasu 9,95 € kuus).

NETFIT pakett on hetkel tasuta neile MyFitnessi liikmetele, kes tasuvad igakuist tavapaketi tasu ning saavad klubides treenida.

NETFIT pakett on erihinnaga 19 € kuus (kampaaniaperioodil 03.03 – 31.05.2021 kehtib kuutasu 9,95 € kuus) neile MyFitnessi liikmetele, kes on treeningpuhkusel ning kõigile teistele .

Kui Sinu MyFitnessi liikmeleping on juba eelnevalt Stebbyga seotud, siis on ka NETFIT automaatselt Stebbyga seotud ning raha olemasolul Stebby kontol päritakse summa sealt automaatselt.

Kui MyFitnessi liikmeleping veel Stebbyga ühendatud ei ole, kuid soovid seda teha, siis palun võta ühendust oma koduklubiga või meie korporatiivmüügi juhiga Rainer Lausinguga, tema kontakt on rainer.lausing@myfitness.ee

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?