Korduma kippuvad küsimused

Muude küsimuste korral kirjuta netfit@netfit.ee. NETFIT tehniline tugi töötab E-R kell 9.00 – 17.00.

 

NETFIT on online treeningute keskkond, mis pakub võimalust treenida ka klubist väljaspool MyFitnessi professionaalsete treenerite juhendamisel.
Siit leiad suure valiku MyFitnessi videotreeninguid erinevates stiilides – Strength, Cardio, Body and Mind ja palju muud.
Lisaks on tunniplaanis iganädalaselt ka LIVE treeningud!

Keskkonnas saad mugavalt filtreerida treeninguid stiili, treeneri, treeningu ja kasutatava treeningvahendi järgi ning kombineerida endale sobiva treeningkava ja salvestada see oma playlisti.

Mitteliikmena saad NETFIT keskkonnaga liituda, sisestades oma krediitkaardi andmed ning makstes igakuist kuutasu 9.95 € kuus.

MyFitnessi liikmetel on NETFIT kasutamiseks kaks võimalust:

MyFitnessi liikmetele, kes tasuvad igakuist tavapaketi tasu ning kes endiselt saavad jätkata klubides treenimist on NETFIT pakett hetkel TASUTA. Sellisel juhul ei ole vaja midagi teha, lihtsalt NETFIT keskkonda sisse logimiseks tuleb sisestada MyFitnessi iseteenindusparoolid.

MyFitnessi liikmetele, kes on treeningpuhkusel, on NETFIT pakett samuti TASUTA. NETFIT keskkonda sisse logimiseks tuleb sisestada MyFitnessi iseteenindusparoolid.

NETFIT keskkonda saad sisse logida oma paroolidega, mis saadeti Sulle e-mailile peale paketi ostmist.

MyFitnessi liikmena saad logida sisse oma MyFitness iseteeninduse kasutajatunnustega.

NETFIT paketil on tasuta prooviperiood 14 päeva. Juhul kui Sa prooviperioodil paketti ei katkesta, pikeneb Sinu tellimus automaatselt hinnaga 9.95 € kuus ja saad mugavalt edasi treenida. MyFitnessi liikmetel prooviperioodi ei ole.

NETFIT paketi saad katkestada NETFIT keskkonnas oma konto alt, logides sisse oma NETFIT paroolidega.
MyFitnessi liige saab NETFIT paketi katkestada MyFitnessi iseteeninduses, logides sisse oma paroolidega.
Paketti saab katkestada 1 x kuus ning see lõpetatakse kuu lõpukuupäevaga.

NETFIT pakett on kuutasuga 9,95 € kuus.

NETFIT pakett on hetkel TASUTA neile MyFitnessi liikmetele, kes tasuvad igakuist tavapaketi tasu või on treeningpuhkusel.

NETFIT pakett kuutasuga 9,95 € kuus kehtib neile MyFitnessi liikmetele, kes ei oma aktiivset liikmelepingut.

Äriklientidele pakume eritingimustel treeningvõimalusi kõigile ettevõtte töötajatele, mis on soodsamad ja ilma lisatasudeta! Jaga infot oma tööandjaga ja leia rohkem infot SIIT või saada päring ariklient@myfitness.ee