Noortepakett NETFITis

Noortepakett NETFITis

NETFIT Noortepakett võimaldab Sul ligipääsu spetsiaalselt koolinoortele loodud online treeningutele ning 20-le eestikeelsele ja viiele venekeelsele NETFIT online treeningule.

Paketti saad kasutada 7 päeva TASUTA, peale seda rakendub kuutasu 4,95 eurot. Koolinoortele ja õpetajatele on pakett spetsiaalse sooduskoodi alusel tasuta. Sooduskoodi saamiseks saada e-mail netfit@netfit.ee.

 

VALI PAKETT
 

Noortetreeningud on koostatud MyFitnessi ja Eesti Koolispordi Liidu poolt koostöös Eesti koolide kehalise kasvatuse õpetajatega.

Treeningud on mõeldud spetsiaaliselt 1.-9. klassi õpilastele. Treeningud on jõukohased kõigile koolinoortele ja sobivad hästi ka kehalise kasvatuse tunni asendamiseks distantsõppel. Treeningud ei keskendu ainult jõu- ja vastupidavusharjutustele, vaid võimaldavad õpilasel ka meelde tuletada/kinnistada konkreetseid kehalise kasvatuse tunnis läbitavaid oskuseid.

Treeningute hulgast leiab:

  1. Võimlemise põhielemendid kehalises kasvatuses – erinevad veered, pöörded, tasakaalu harjutused, lihtsamad akrobaatilised elemendid ja koordinatsiooni nõudvad/arendavad liikumised.
  2. Hüppenöör kui treeningvahend – algõpetus hüppenööriga hüppamiseks, erinevad hüplemisviisid edasijõudnutele ja lisaks lihtsamad kereharjutused kasutades hüppenööri lisa abilisena.
  3. Pall kui kodune treeningvahend – erinevad koordinatsiooniharjutused pallidega (tennispall, võrkpall jms.), vahendi erinevad kasutusvõimalused arendamaks viskeoskust, püüdmisoskust ja üleüldist koordinatsiooni, lisaks erinevad võimalused sooritada kereharjutusi palliga.
  4. Paarisharjutused õe/venna, ema/isaga – lõbusad ja keha tugevdavad harjutused paarilisega, omavahelise koostöö arendamine läbi paarisharjutuste.
  5. Kogu keha jõutreening – erinevad harjutused erinevatele lihasgruppidele, võimalusega kasutada lisaraskusi veepudelite nöol.
  6. Liigeste ja lihaste vigastusi ennetav treening – erinevad liigeseliikuvust ja lihaste painduvust parandavad harjutused kummilindiga kui ka vahendita (erinevad staatilised ja dünaamilised harjutused).
  7. Nooremale kooliastmele mõeldud treeningud. Esimestele klassidele on valikus neli treeningut. Kaks intensiivsemat vastupidavust arendavat treeningut ja üks tantsuline treening. Läbi nende treeningute märkab ja arendab õpilane oma kehatunnetust, kehakontrolli ja kehahoiakut. Sooritab aeroobse vastupidavuse, täpsuse, jõu, tasakaalu ja tantsuharjutusi mängulise liikumise ja tegevuse kaudu. Valikus on spetsiaalne treening, mis on suunatud selle vanusegrupi vaimse ja kehalise tasakaalu märkamisele. Selle treeningu eesmärk on erinevate aistingute tajumine, mis hingamisega kehas (ninas, rindkeres, kõhus) kaasnevad. Treeneri juhendamisel erinevad kehatunnetusharjutused. Näiteks: erinevate kehaosade pingutamine, venitamine ja lõdvestamine.