#NETFITADVENT 01.-24.12.2021

#NETFITADVENT 01.-24.12.2021

Pane ennast proovile – osale NETFIT väljakutses #NETFITADVENT ja võida AUHINDU.

Hakka meid jälgima Instagramis, kuhu postitame iga päev uue väljakutse. Väljakutses toodud treeningu leiad menüüst TREENINGUD otsingufiltri abil. Sobiva treeningu lõpus tee endast äge pilt ning postita see enda Instagram või Facebook seinal. Kindlasti lisa #netfitadvent

PS Kampaanias osalemiseks ära unusta aktiveerimast paketti!

 

Kampaania „#NETFITADVENT“ ametlikud reeglid

Kampaania „#NETFITADVENT“ (edaspidi Kampaania) toimub 01.12.2021 – 24.12.2021, mille korraldajaks on MyFitness AS online treeningute keskkond NETFIT (edaspidi Kampaania Korraldaja).

1. Kampaanias osalemine

 • Kampaanias osalevad kliendid, kellel on:
 • NETFIT aktiivne pakett (k.a Noorte-, Koolinoorte-, Õpetaja pakett);
 • Kampaania perioodil aktiveeritud pakett (k.a Noorte-, Koolinoorte-, Õpetaja pakett);
 • Kampaania perioodil kehtiv tasuta testperiood
 • Kampaanias osalemiseks tuleb hakata järgima Korraldaja Instagrami kontot (NETFIT_EST). Valida Kampaania perioodil esitatud väljakutse(te)s toodud treening, mille leiab Korraldaja kodulehelt Treeningud alt või osaleda live treeningul. Tegema pildi- või videopostituse tehtud treeningust ning lisama postitusele #netfitadvent. Kampaania loosimistes osalevad vaid nimetatud reeglitele vastavad postitused.
 • Kampaania loosis saab võitja võita ühe korra kampaania VAHEAUHINNA loosimisel, mis tähendab seda, et võidu korral liikme nimi edaspidistes vaheloosimistes ei osale. Vaheauhinna võitja osaleb hiljem ka PEAAUHINNA loosimisel.

 

2. Kampaania auhinnad

 • Kampaania perioodil läheb kõigi Kampaanias osalejate vahel loosi:

VAHEAUHIND – 6 x MyFitness jooksukindad; 6 x MyFitness jooksu(kõhu)kott; 6 x joogipudel; 3 x MyFitness seljakott; 3 x MyFitness 30 päeva TASUTA pääset;
PEAAUHIND – 1 x personaalne online nõustamine + treening- ja toitumiskava

 

3. Loosimised toimuvad:

VAHEAUHINNAD 02.-24.12.2021
PEAUHIND 25.12.2021

 • Võitjate nimed avaldatakse „#NETFITADVENT“ kampaanialehel ja Facebooki lehel. Võitjatega võetakse auhinna üleandmiseks personaalselt ühendust 7 tööpäeva jooksul pärast loosimist.
 • Võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhindadega ega hüvitata auhinna võitjale auhinna maksumust rahas. Auhindade kättesaamisega seotud transpordi(posti)kulud katab Korraldaja
 • Auhinna vastuvõtmist võitja poolt loetakse ühtlasi ka loa andmiseks kampaania Korraldajale kasutada võitja nime Korraldaja online kanalites ilma võitjale täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.
 • Kampaania Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine juhul, kui on rikutud reegleid, või vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest kohe kampaanias osalejatele kodulehe ja sotsiaalmeedia vahendusel.
 • Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb esitada kirjalikult kuni 03.01.2022 Korraldajale aadressil netfit@netfit.ee   märksõnaga “#NETFITADVENT”. Pretensioonides peab olema toodud osaleja ees- ja perekonnanimi ning võimalike puuduste kirjeldus. Kampaania Korraldaja vaatab pretensioonid läbi 5 tööpäeva jooksul alates kättesaamise kuupäevast ning teatab oma otsusest pretensiooni esitajale kirjalikult pretensioonis märgitud aadressil.